Послуги

Ортодонтія

Ортодонтична стоматологія полягає у діагностиці і лікуванні неправильного прикусу та патологій зубних рядів. Традиційно, патологія прикусу вважається естетичною проблемою, яка зменшує привабливість посмішки. Проте наслідки такої проблеми значно глобальніші. Справа у тому, що неправильний прикус підвищує навантаження на зуби під час жування, що з віком призводить до виникнення пародонтиту, збільшує рухомість зубів, може стати причиною болю в жувальних м’язах та навіть головного болю. Звісно, патологія прикусу призводить і до косметичних проблем: зміни профілю обличчя, непривабливої посмішки, ще більшого викривлення зубних рядів.

Формування прикусу процес доволі довготривалий, але перші проблеми можуть бути помітні ще в ранньому дитинстві. Чим раніше батьки звернуть увагу на проблему, тим якіснішим, ефективнішим та комфортнішим буде лікування дитини.
Ортодонтичне лікування в основному заключається в використанні різних впартів. Вид апарату та тривалість його носіння залежить від виду патології та віку пацієнта.
Таке лікування зазвичай довготривале, але результат того вартий.

Парадонтологія

Розділ стоматологіЇ, який відповідає за лікування парадонту (тканини, які оточують зуб)
Ознаки, що можуть свідчити про можливі захворювання ясен (пародонтит), це запалення, почервоніння, неприємний запах із рота, набряк та кровоточивість ясен, оголення шийки зуба, його рухомість.

На жаль, це досить поширена хвороба і в багатьох людей виявляється вже у кріслі стоматолога, коли пацієнт звернувся із зовсім іншої причини.

Найбільш поширеною місцевою причиною розвитку пародонтиту є неправильний або нерегулярний догляд за ротовою порожниною. Інфекція, що є в ротовій порожнині у вигляді біоплівки (зубний наліт), м’яка і легко вичищається на початкових етапах розвитку захворювання, але з часом цей наліт мінералізується і перетворюється у твердий зубний камінь, який може знаходитись над рівнем ясен або під яснами.

Лікування пародонтиту проводиться в декілька етапів :
1) Рентгендіагностика – обов’язкова складова будь-якого лікування. Проводиться для визначення глибини ураження, стан кісткової тканини та локалізацію зубного каменю. А також для огляду всіх зубів в цілому.
2) Професійна гігієна ротової порожнини – включає в себе видалення всіх зубних відкладень для того, щоб усунути фізичні перешкоди, які не дозволяють яснам щільно охоплювати зуби.
3) Медикаментозне лікування – місцеве використання антисептичних, антимікробних і протизапальних препаратів.
4) Хірургічне лікування.
Коли запалення глибоко поширилось на кісткові тканини, виникає необхідність хірургічного втручання. Такі маніпуляції передбачають видалення зубного каменю із важкодоступних ділянок (під’ясенний кюретаж), клаптеві операції тощо.

Ортопедична стоматологія (протезування)

Ортопедична стоматологія (протезування) – розділ стоматології, спрямований на відновлення цілісності раніше втраченого чи пошкодженого зубного ряду або його частини, а також відновлення окремого зуба чи групи зубів. Протезування є знімне і незнімне. Незнімне протезування включає в себе відновлення за допомогою мостоподібних протезів, коронок, напівкоронок, накладок(вінірів). Матеріали, які використовуються:металокераміка, оксид цирконію, прес кераміка(E-max). Для отримання максимально якісного і довгострокового результату, використовуємо планування майбутнього розміру і форми зубів за допомогою 3d моделювання(wax up). Прототип майбутніх зубів переноситься в порожнину рота для тестування. Пацієнт вносить всі можливі корективи. Після цього виготовляємо постійну конструкцію.

В наш час набула широкої популярності естетична стоматологія. За допомогшою накладок (вінірів) створюється “голівудська” посмішка. Переваги цих конструкцій є в високій естетиці і мінімальним препаруванням зубів. Наша клініка тісно співпрацює з зуботехнічною лабаторією «R-dental lab», яка оснащена передовим обладнанням з виготовленням конструкцій з діоксиду цирконію (katana) на фрезері Roland dwx-52d та дісилікату літію (E.max) на прес обладнанню Ivoclar vivadent. Точність робіт контролюється мікроскопом. Роботи виконуються за допомогою артикуряційної системи Artex Girbach.

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається лікуванням каріозних і некаріозних уражень зубів (пломбування) та ускладнених процесів, таких як пульпіти та періодонтити.

Якщо у пацієнта у фронтальній ділянці є зміна кольору чи форми зуба, тоді цю проблему може вирішити художня реставрація. Використовуючи сучасні композитні матеріали, можна відновити колір і форму зуба максимально до природнього зовнішнього вигляду.

Одним із ускладнень карієсу є запалення пульпи зуба (нерва), яке потребує ендодонтичного лікування. В таких випадках проводиться видалення пульпи з порожнини зуба і заповнення цього місця силером і філером.

Хірургічна стоматлогія

Розділ хірургічноі стоматології пов’язаний з втручанням на твердих і мяких тканинах в порожнині рота. Включає в себе:
-операцію видалення зуба, у випадках ,коли лікування зуба неефективне або зуби розміщенні в неправильному положенні (зуби мудрості)
-зубозберігаючі операції- операції з видаленням частини зуба, кореня або його верхівки з метою подальшого функціонування зуба
-операції з відновлення кісткової і ясенної тканини
-лікування запальних заворювань, які виникають від зубів або ясен
-операції на мяких тканинах, пластика ясен в ділянці зубів або імплантів, пластика вуздечки губ чи язика. Видалення доброякісних пухлин слизової оболонки.
Хірургічна стоматологія включає в себе імплантацію зубів.

Імплантація

Основним видом діяльності стоматологічної клініки Дак є дентальна імплантація. За допомогою імплантатів ми можемо усунути як часткову, так і повну відсутність зубів. Імплантат складається із:

  • самого гвинта, який вмонтовується в кістку;
  • формувача ясен, який використовується для загоєння ясен навколо імплантату;
  • абатмента, за допомогою якого фіксують зуб, (бувають тимчасові, стандартні і індивідуальні постійні абатменти);
  • безпосередньо зуба (коронки або мостоподібного протезу) з металокераміки, оксиду цирконію або прес кераміки Емаx.

В клініці використовуються південнокорейська і швейцарська система імплантації. Імплантація буває одноетапна і 2-х етапна. Одноетапна включає в себе постановку імплантату і впродовж 1-5 днів виготовлення тимчасових пластикових зубів, які фіксуються до імплантату за допомогою тимчасового абатмента. Ці тимчасові зуби замінюються на постійні через 2-6 місяці, залежно від клінічної ситуації. 2-х етапна імплантація : на 1-му етапі встановлення імплантату і через 2-6 місяці виготовлення тимчасових або постійних зубів.Для планування імплантації ми використовуємо 3D дослідження, яке здійснюється на комп’ютерному томографі. У клініці в Коломиї працює томограф Planmeca PROMAX. За допомогою програми для планування імплантації і відновлення зубного ряду, Planmeca Romexis, ми чітко розрахувуємо кількість, розмір і положення імплантатів у щелепі пацієнта. Це, в свою чергу, дає змогу розрахувати вартість лікування, його етапи і терміни, і звести до мінімуму можливість ускладнень.

Контакти

м. Коломия
пр. Михайла Грушевського, 8a
+380 95 435 1157
+380 97 744 1588

Коломия

Якщо у ВАС є запитання, напишіть нам!
Ми залюбки дамо відповіді на всі ваші запитання!

Івано-Франківськ
вул. Богдана Лепкого, 47б
+380 68 814 8949
+380 95 196 8949

м.Івано-Франківськ